Numer katalogowy: KD005

Nowoczesne krzesło bukowe

447,15 zł
Kolor
Wybierz kolor tkaniny
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno bukowe
  • Wysokość: 48/81
  • szerokość: 43
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • tkanina: Top Textil Magic velvet
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Stylowe i eleganckie, takie właśnie jest nasze krzesło KD005. Pękate w kształcie daje idealne oparcie zmęczonym plecom. Ogromną zaletą tego modelu jest oparcie wyprofilowane w łuku, wygląda to niezwykle efektownie, a krzesło samo zaprasza, aby na nim usiąść. KD005 to krzesła, które wykonujemy z drewna bukowego, jest to idealne tworzywo, jeśli chcemy stworzyć niebanalną bryłę mebla. Jest odpowiednio twarde, aby wytrzymać codzienne użytkowanie, łatwo się wygina, można modelować nim dowolne kształty, a co najważniejsze, pięknie się wybarwia różnymi bejcami. Po naniesieniu kilku warstw lakieru jest wręcz niezniszczalne.

Krzesło dostępne jest w 4 kolorach wybarwienia drewna: 125.09 - czyli pobielany, 22.10 - najbardziej popularny odcień dębu, 22.25 - dąb wpadający w brąz, oraz najmodniejszy, zawsze chętnie wybierany biały kryjący.

Do naszych krzeseł, w tym KD005 używamy tkanin tapicerskich najwyższej jakości. Wszystkie muszą spełniać nasze wyśrubowane normy. Tkaniny Top Textil mają kilka ważnych dla nas cech: łatwo się czyszczą dzięki zastosowaniu technologii Cleanaboo, są odporne na zwierzaki domowe (pet proof), nie mechacą się, oraz spełniają wysokie normy na zużycie materiału (wysokie klasy ścieralności), dodatkowo też są niepalne.

moskała
KD005
195 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno bukowe
Wysokość
48/81
szerokość
43
wzornik
magic_velvet
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
tkanina
Top Textil Magic velvet
LP_INDEKS
609
LP_DATA
Top Textil Magic Velvet
VIDEO_YT_LINK
Jvp1W66SAQI
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie