Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES023

Komoda skandynawska szeroka 6 szuflad

1 921,95 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 537,56 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 836,00 zł

Najniższa cena produktu 1 891,20 zł z dnia 12.04.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 1 891,20 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 75
  • szerokość: 117, 135, 155, 175
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna, jakim jest sosna. Tworzywo to jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze prezentowały się idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć meble do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzajów mebla oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Komoda skandynawska szeroka 6 szuflad

Wydaje nam się, że bardzo ważną wartością w naszym funkcjonowaniu jest komfort. Niezależnie więc, czy mówimy o naszych ubraniach, wyborach w kwestii diety, czy w końcu meblach, mamy tendencję do zwracania uwagi na to, jak komfortowy wydaje się nam przedmiot, z którego planujemy korzystać. Wygoda przychodzi więc w wielu formach, a tą, którą chcemy wam zaprezentować, jest komoda skandynawska szeroka wyposażona w 6 szuflad pochodząca z kolekcji Bergen Scandi. Dlaczego warto więc zwrócić szczególną uwagę na ten mebel stworzony przez NatureStyle?

Komoda skandynawska z sześcioma szufladami – perełka z kolekcji Bergen Scandi

Musimy zacząć od tego, że wszystkie nasze meble wykonywane są z największą dbałością o zaspokojenie potrzeb każdego naszego klienta. Komoda skandynawska szeroka, która posiada aż 6 szuflad dzięki czemu będziemy mogli w końcu przestać się martwić tym, że brakuje nam miejsca do przechowywania wszystkich naszych rzeczy. Mniejsze meble tego typu często nie zapewniają nam odpowiedniej pojemności, dlatego warto dobrze zastanowić się nad tym, jaką komodę ostatecznie wybierzemy. Tymczasem możemy śmiało stwierdzić, że sześć szuflad, zapewni nam wystarczającą przestrzeń na wszelkiego rodzaju przynależności, dla których szukamy miejsca. Tak duża ilość szuflad oznacza też, że mamy możliwość segregowania naszych przedmiotów zgodnie z tym, jak będzie nam najwygodniej. Dość już szukania potrzebnych nam rzeczy, które upchane zostały do jednej szafki, w której nie możemy nawet odnaleźć dna! Niezależnie więc, czy w naszej komodzie znaleźć się mają przedmioty użytku codziennego, dokumenty czy po prostu nasze ubrania zapewniamy, że będą państwo czuć komfort, korzystając z tego produktu.

Nie tylko wygoda, ale i świetny wygląd!

Meble stworzone z drewna sosnowego, mają pewną specyficzną cechę - wyglądają niesamowicie! Możemy dostrzec, jak słoje układają się w śliczny wzór. Choć są idealnie wygładzone przez stolarza, w dalszym ciągu zachowują niepowtarzalną teksturę drewna. Ciekawą cechą wszelkiego rodzaju mebli z drewna sosnowego, wydaje się być również ich niesamowity zapach, który roznosi się delikatnie po pomieszczeniu. Nie jest on jednak mocny i drażniący, a raczej przywodzi na myśl przyjemną woń lasu. Komoda skandynawska szeroka, którą wyposażono w 6 szuflad została stworzona w taki sposób, by nie tylko spełniała swoją funkcję w domu lub mieszkaniu, ale też pięknie się prezentowała. Trudno bowiem o tak doskonałe połączenie ciekawego, schludnego wyglądu, funkcjonalności i wygody, jaką prezentują nasze meble, a w szczególności ta komoda z kolekcji Bergen Scandi. Meble NatureStyle tworzone są ręcznie przez doświadczonych fachowców, dla których jest to ogromna pasja. Wkładają oni zatem sporo wysiłku w to, aby każdy ich szczegół został naprawdę dopracowany. Dzięki temu możemy dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkty, które staną się idealnym dopełnieniem wystroju wnętrz waszych domów.

Bory
BES023
198 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
75
szerokość
117, 135, 155, 175
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
K2 3S
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie