Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES012

Komoda skandynawska 2 szuflady

841,46 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
673,17 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 796,00 zł

Najniższa cena produktu 828,00 zł z dnia 12.04.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 828,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 58,5
  • szerokość: 59, 79, 99
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna, jakim jest sosna. Tworzywo to jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze prezentowały się idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć meble do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzajów mebla oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Komoda skandynawska 2 szuflady

Wyobraźmy sobie spokojny las, wokół nas leżą szyszki sosny, a wszędzie roznosi się przepiękny zapach tego ślicznego drzewa iglastego. Taki obraz jest bardzo uspokajający i pomaga się nam zrelaksować. Ale jaki ma on związek z meblami NatureStyle z kolekcji Bergen Scandi? Nasza komoda skandynawska wyposażona w 2 szuflady stworzona została z drzewa sosnowego między innymi po to, by przywodziła nam ona na myśl spokojny, zimowy las. Drewno to jest jednak również bardzo trwałe, dzięki czemu mamy pewność, że wykonane z niego meble będą służyły naszym klientom przez lata. Co więcej, taka komoda doskonale wpasuje się w wystrój nie tylko sypialni, ale również każdego innego pomieszczenia w naszym domu.

Komoda skandynawska – 2 szuflady to nie jedyne zalety tego mebla

Stworzona przez NatureStyle komoda skandynawska prezentuje się wyjątkowo elegancko, a to dzięki zastosowaniu drewna sosnowego. Fantastycznie podkreśla ono styl wnętrza, w którym zostanie wykorzystane. Jego siła tkwi również w minimalizmie, dzięki któremu dobrze dopasowuje się do każdego miejsca, w którym stanie. Jest to bowiem mebel o pozornie prostej bryle, która jednocześnie prezentuje się wyjątkowo elegancko. Taki design można łączyć z elementami wyposażenia w tym samym stylu, jak i z meblami o zupełnie innym charakterze. Nasza komoda skandynawska ma dwie szuflady, które pozwolą nam spokojnie pomieścić w niej wiele potrzebnych nam rzeczy. Niezależnie od tego, czy będą to ubrania, stare albumy ze zdjęciami, dokumenty czy może przedmioty związane z naszym hobby. Jest to zatem niezwykle funkcjonalny mebel, który pozwoli nam zachować porządek w domu i ukryć przed naszymi gośćmi wszystkie te przedmioty, które nie powinny być przez nich widziane.

Minimalizm i unikatowość

Co oznacza unikatowość w kwestii mebli? Przede wszystkim to, że każda komoda skandynawska jest wykonana ręcznie przez naszych specjalistów, co sprawia, że wszystkie meble NatureStyle mają swój niepowtarzalny charakter, który będzie je wyróżniał. Ręczne wykonanie to również gwarancja najwyższej jakości naszych mebli z kolekcji Bergen Scandi. Doświadczeni stolarze dbają bowiem o to, aby każdy ich element został idealnie dopasowany i wykonany z najlepszych materiałów. Choć proces ten wymaga nieco dłuższego oczekiwania klientów na gotowy produkt, warto poczekać, aby otrzymać perfekcyjny mebel. Jesteśmy przekonani, że nasza komoda skandynawska wyposażona w 2 szuflady spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Przede wszystkim wyróżnia się ona dużą funkcjonalnością, co jest niezmiernie istotne w codziennym życiu. Oprócz tego jednak jest to również produkt trwały, który z pewnością okaże się doskonałą inwestycją na lata. A do tego meble z kolekcji Bergen Scandi po prostu pięknie się prezentują, wprowadzając wyjątkową atmosferę do każdego wnętrza, w którym się znajdą. Jest to zatem najlepszy przykład tego, jak minimalizm i unikatowość mogą iść ze sobą w parze.

Bory
BES012
192 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
58,5
szerokość
59, 79, 99
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
K1 2S
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie