Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: STE054

Dębowe biurko do biura

2 034,96 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 526,22 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 822,50 zł

Najniższa cena produktu 1 877,25 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 1 877,25 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 76
  • szerokość: 134
  • głębokość: 60
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 8 - 10 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

STEEL to bezapelacyjnie hołd najnowszej modzie łączenia mebli z prawdziwego, litego drewna dębowego oraz elementów stalowych, malowanych na czarno w postaci nóżek czy uchwytów. Dzięki takim zabiegom łączymy nowoczesność, styl LOFTOWY oraz to, co mamy najlepszego do zaoferowania, czyli meble z drewna. Warte podkreślenia jest także wykończenie mebli naturalnym olejem roślinnym - całkowicie nieszkodliwym. Takie meble będą zapewne cieszyć oko każdego, komu bliskie są klimaty nowoczesnego wyposażania wnętrz, ale także komuś o bardziej klasycznym guście. 

Meble w większości przypadków są dostarczane w całości, dzięki czemu nie musisz się martwić ich poprawnym montażem. Mogą wymagać jedynie drobnych prac jak montaż nóżek, uchwytów czy oświetlenia. Aby wszystko wyglądało bardzo dobrze, nie zapomnij o regulacji zawiasów czy prowadnic do szuflad. Dla Twojej wygody zastosowano akcesoria najwyższej klasy - zarówno zawiasy, jak i prowadnice posiadają tzw. cichy domyk. 

Wiemy również, jak ważne jest dostosowanie mebli do różnych potrzeb klientów, dlatego STEEL dostępne jest w trzech kolorach. Jasny, naturalny dąb; dąb pobielany, a także dąb barwiony na ciemno - tabak. Znajdź coś dla siebie wśród wielu modelów z tej kolekcji: komód, łóżek, szaf czy dodatków, jak stoły czy stoliki kawowe. Szukasz regału? Witryny? Je także znajdziesz w kolekcji STEEL!

skalik
STE054
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
76
szerokość
134
głębokość
60
niegwarantowany średni termin realizacji
8 - 10 tygodni
LP_INDEKS
601013
VIDEO_YT_LINK
CqJJcYvFs1E
KOLEKCJA
Meble Steel
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/1a94a1283adf4021a2a6a4a1df898901
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie