Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: SVS006

Sosnowa szafka RTV Sveg

1 813,01 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 450,41 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 784,00 zł

Najniższa cena produktu 1 784,00 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 1 784,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 60
  • szerokość: 120, 140, 156
  • głębokość: 45
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Kolekcja Sveg wykonana jest z drewna sosnowego. Tworzywo to wybraliśmy z kilku powodów: jest łatwe w obróbce, dzięki dużej ilości usłojeń piękne, a co chyba najważniejsze, pochodzi z najpopularniejszego drzewa występującego w Polsce. Drewno jest zdrowe, nie szkodzi, wprowadza do domu dobry klimat, pachnie naturą! Standardowo elementy mają od 2 cm grubości, są więc zdecydowanie grubsze od większości mebli z płyty. Są odporne na wiele czynników, a odpowiednio konserwowane - wręcz niezniszczalne. Pamiętać należy, że drewno, jak wszystko co żywe, lubi płatać psikusy, ale czy należy to uważać za wadę, czy potwierdzenie naturalności tworzywa?

Sveg Scandi pokryty jest lakierem bezbarwnym, nietoksycznym, nieszkodzącym nawet najmniejszym, mogą więc to być meble użyte do aranżacji pokoju dziecięcego. Naturalny kolor sosnowy to ponadczasowy klasyk, który równie dobrze może zdobić Twoją sypialnię czy salon. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby te same meble wybrać w kolorze białym (kolekcja Sveg) i pomieszać w jednym pomieszczeniu dwa kolory!

Projektując tę kolekcję chcieliśmy, aby była jak najbardziej uniwersalna. Nowoczesna, ale pasowała do klasycznych wnętrz. Modna, ale i ponadczasowa, naturalna. Wszystkie bryły projektowano tak, aby były jak najbardziej użyteczne i funkcjonalne. To ważne zwłaszcza wtedy, gdy ma się do zagospodarowania małą przestrzeń.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Czarne nóżki, uchwyty

Fajny efekt z tymi czarnymi dodatkami.

Was this comment useful to you? Yes No
Bory
SVS006
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
60
szerokość
120, 140, 156
głębokość
45
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
impressione rtv1 (4,6N 2U)
KOLEKCJA
Meble Sveg Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/d515b7fded7b4e82b8b2d78b8309b308
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/sveg-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie