Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: SV010

Drewniane białe łóżko skandynawskie Sveg

1 638,21 zł
1 310,57 zł Zniżka 20%
Kolor
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 83
  • szerokość: + 10 do szerokości materca
  • długość: + 10 do długości materaca
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Kolekcja Sveg wykonana jest z drewna sosnowego. Tworzywo te wybraliśmy z kilku powodów: jest łatwe w obróbce, dzięki dużej ilości usłojeń piękne, a co chyba najważniejsze, pochodzi z najpopularniejszego drzewa występującego w Polsce. Drewno jest zdrowe, nie szkodzi, wprowadza do domu dobry klimat, pachnie naturą! Standardowo elementy mają od 2 cm grubości, są więc zdecydowanie grubsze od większości mebli z płyty. Są odporne na wiele czynników, a odpowiednio konserwowane są wręcz niezniszczalne. Pamiętać należy, że drewno, jak wszystko co żywe, lubi płatać psikusy, ale czyż to należy uważać za wadę, czy potwierdzenie naturalności tworzywa?

Sveg pokryty jest śnieżnobiałą farbą, nietoksyczną, nieszkodzącą nawet najmniejszym, mogą więc to być meble użyte do aranżacji pokoju dziecięcego. Biały, to najmodniejszy kolor, więc równie dobrze Sveg może zdobić Twoją sypialnię czy salon. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby te same meble wybrać w kolorze szarym, a może nawet pomieszać w jednym pomieszczeniu dwa kolory!?!

Projektując tę kolekcję chcieliśmy aby była jak najbardziej uniwersalna. Nowoczesna, ale pasowała do klasycznych wnętrz. Modna, ale i ponadczasowa. Naturalna, ale w białym i szarym wydaniu. Wszystkie bryły projektowane były, aby być jak najbardziej użytecznymi i funkcjonalnymi. To ważne zwłaszcza, gdy ma się do zagospodarowania małą przestrzeń.