Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: VI012

Witryna dębowa Vigo typ 12

2 447,15 zł
Kolor
Rozmiar mebla
Wybierz stronę
Oświetlenie
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: płyta fornirowana/drewno dębowe
  • Wysokość: 201
  • szerokość: 45
  • głębokość: 39
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 1 - 3 tygodni

Informacje

Promocja - dodatkowy rabat 5% oraz skrócone terminy realizacji mebli Dekort.

Wpisz w koszyku kod: dekort5

Klasyka zawsze będzie modna. W przypadku mebli drewnianych dąb to klasyka, styl i jakość. Aby przełamać jego tradycyjny charakter, w kolekcji Vigo został on zgrabnie połączony z elementami metalowymi. Dopasowane uchwyty, nóżki oraz elementy metalowe sprawiają, że dębina jest jeszcze bardziej elegancka i zmysłowa, przy jednocześnie wyrazistym kształcie. Dzięki takiemu zabiegowi meble nie będą jednoznacznie determinować ogólnej aranżacji całego pomieszczenia. Przy użyciu dodatków można manipulować ogólnym odbiorem całej przestrzeni i - w razie potrzeby - dopasowywać do bardziej klasycznej lub nowoczesnej wersji.

Meble są szczotkowane, co nadaje im niecodziennego i bardzo ciekawego wyglądu. Pokryte olejem, pozwalają cieszyć się naturalnymi cechami drewna. Meble wykończone są w kolorze natura – modnym, ale i ponadczasowym. Ta kolekcja mebli będzie więc z pewnością mogła służyć latami. Eleganckie panele w witrynach oraz subtelne oświetlanie sprawiają, że meble te będą nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale będą też stanowić ozdobę pomieszczenia. Pojemne szafki i szuflady pomieszczą, co trzeba, z zewnątrz emanując harmonią i pięknem.

Dekort
VI012
96 Przedmioty

Opis

Tworzywo
płyta fornirowana/drewno dębowe
Wysokość
201
szerokość
45
głębokość
39
niegwarantowany średni termin realizacji
1 - 3 tygodni
LP_INDEKS
vigo typ 012
VIDEO_YT_LINK
FksDpJVE1Ys
KOLEKCJA
Meble Vigo
ilość paczek
1
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie