Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: NT047

Narożnik Adriana I

6 032,52 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
4 524,39 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5 299,00 zł

Najniższa cena produktu 5 565,00 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 5 565,00 zł

Wybierz kolor tkaniny
Wybierz stronę narożnika
Wybierz kolor nóżek
Ilość

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Wysokość: 82-95
  • szerokość: 276
  • głębokość: 175/98
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 Tygodni
  • tkanina: Davis Riviera
  • powierzchnia spania: 130 x 217
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 Tygodni

Informacje

Narożnik Adriana I to mebel funkcjonalny, wygodny i stylowy. Nowoczesne kształty elementów miękkich w połączeniu z czarnymi metalowymi nóżkami dają efekt jaki przez długie lata będzie modny i wykorzystywany w urządzaniu wnętrz. Ponadczasowość bryły i właściwości użytkowe to coś co wyróżnia narożnik Adriana I. Komfort wypoczynku zapewniony jest przez możliwość regulacji oparcia oraz podłokietników. Dzięki takiemu zabiegowi wypoczynek będzie satysfakcjonujący bez względu na pozycję. Narożnik postawiony jest na niskich, nie rzucających się w oczy chromowanych nóżkach. Subtelne pikowania na siedzisku oraz przeszycia na oparciu są miłym dla oka detalem i meble nie wygląda surowo. Możliwość wyboru narożnika w 2 wariantach ( dodatkowo Adriana II) pozwala na aranżację pomieszczeń zarówno małych pokoi dziennych jak i dużych przestronnych salonów. Propozycja stonowanych kolorów tkaniny, które nie zdominują wystroju pomieszczenia pozwolą na szybką i łatwą zmianę poprzez dodatki.

Narożnik ma pojemny schowek na pościel umieszczony  w otomanie. Wyposażony jest również w funkcję spania. Bardzo wygodny system rozkładania typu delfin pozwoli szybko przeobrazić narożnik w wygodne miejsce do przenocowania gości lub w sypialnię w przypadku mniejszych mieszkań gdzie nie ma jej osobo. Dwa uchwyty do wyciągania szuflady z częścią przeznaczoną do spania bardzo ułatwiają cały proces. Powierzchnia spania którą w ten sposób osiągamy to 217x130 cm. Wygodny wypoczynek i spokojny sen zapewnia wypełnienie sprężyną falistą i profilowaną  oraz pianką wysokoelastyczną. Adriana to mebel na który warto się zdecydować urządzając swoje mieszkanie czy dom.

puszman
NT047
200 Przedmioty

Opis

Wysokość
82-95
szerokość
276
głębokość
175/98
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 Tygodni
tkanina
Davis Riviera
LP_INDEKS
Lizbona I
powierzchnia spania
130 x 217
KOLEKCJA
Narożniki
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 Tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/f92908c2febf448abffc9651b06d28f2
MONTAŻ
Mebel łatwy w montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie