Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: NT051

Narożnik Domenica

5 214,09 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
3 910,57 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 599,00 zł

Najniższa cena produktu 4 810,00 zł z dnia 19.06.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 4 810,00 zł

Wybierz kolor tkaniny
Wybierz stronę narożnika
Wybierz kolor nóżek
Ilość

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Wysokość: 90
  • szerokość: 285
  • głębokość: 109/152
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 Tygodni
  • tkanina: Davis
  • powierzchnia spania: 155 x 227
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 Tygodni

Informacje

Narożnik Domenica to propozycja dla poszukujących mebli eleganckich i nowoczesnych w oryginalnym wykończeniu. Projekt zakłada możliwość wykorzystania go w aranżacjach w stylu minimalistycznym oraz eleganckim. Jego wymiary pozwalają na wykorzystanie go jako mebla typowo salonowego oraz jako alternatywę da klasycznych łóżek tam, gdzie nie ma osobnej sypialni. Pikowanie na siedzisku są elementem dekoracyjnym i wyróżniającym mebel w przestrzeni. Zdejmowalne poduszki z eleganckim przeszyciem to praktyczne rozwiązanie które zapewni wygodny i satysfakcjonujący wypoczynek. Przyczynią się do tego równie regulowane podłokietniki znajdujące się w obu częściach narożnika. Smukłe metalowe nóżki nadają lekkości i równoważą gabaryty narożnika. Półokrągłe, miękkie wykończenie narożnika na bokach sprawia, że jest on przytulny i zachęca do wypoczynku.

Wygodne miejsce do spania o powierzchni 227x155 cm osiąga się dzięki systemowa rozgadania typu DL. Dzięki wymiarom powierzchni spania narożnik Domenica z powodzeniem może zastąpić klasyczne dwuosobowe łóżko w mieszkaniach gdzie nie ma osobnej sypialni. Rozwiązanie to jest tym bardziej praktyczne, ze zarówno w oparciu jak i w siedzisku zastosowana jest sprężyna falista, gwarantująca spokojny sen i odpowiedni podparcie dla kręgosłupa niezależnie od strony spania. Praktyczny pojemnik pomoże utrzymać porządek i przechować pościel.

Przyjemna w dotyku tkanina Riviera świetnie pasuje do tego narożnika i nadaje mu eleganckie, dekoracyjne wykończenie. Specjalna powłoka hydrofobowa, która ogranicza wchłanianie płynów to bardzo praktyczne podejście do tapicerki. Dzięki temu można dłużej cieszyć się czystym kolorem i pięknym meblem przez lata. Wybór strony narożnika natomiast pozwoli wybrać mebel pasujący do mieszkania i do naszych potrzeb.

puszman
NT051
200 Przedmioty

Opis

Wysokość
90
szerokość
285
głębokość
109/152
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 Tygodni
tkanina
Davis
LP_INDEKS
Milton
powierzchnia spania
155 x 227
KOLEKCJA
Narożniki
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 Tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/b96307f43d1f42bba911b89546738249
MONTAŻ
Mebel łatwy w montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie