Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: ST036

Sofa Kenza

3 276,42 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
2 457,32 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 022,50 zł

Najniższa cena produktu 3 022,50 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 3 022,50 zł

Wybierz kolor tkaniny
Wybierz kolor nóżek
Ilość

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Wysokość: 87
  • szerokość: 212
  • głębokość: 97
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 Tygodni
  • tkanina: Davis Riviera
  • powierzchnia spania: 147x200
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 Tygodni

Informacje

Przy urządzaniu salonu przychodzi moment, gdy trzeba zdecydować się na mebel wypoczynkowy. Sofa Kenza jest dobrym wyborem z kilku powodów. Smukłe nóżki dają jej dużo lekkości. Czarne i proste w formie nie przytłaczają swoim stylem. Sama sofa jest również niezobowiązująca dzięki lekkiej formie i minimalistycznemu stylowi. Przeszycia na siedzisku - proste i delikatne - nadają jej jednak ciekawą formę i swego rodzaju niebanalność. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach nowoczesnych i minimalistycznych. W salonach i pokojach, w których każdy centymetr powierzchni jest cenny, wpasuje się idealnie. Wyposażona w wąskie oparcia nie zajmuje dodatkowej powierzchni, a pojemnik zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Jako całość jest zgrabna, jednocześnie może stanowić centrum salonu. Jej atutem jest również kolorystyka, w jakiej jest dostępna. Bez problemu można dopasować ją do wnętrza, osobowości właścicieli i obowiązujących obecnie trendów.

Ponieważ jednak wygląd nie determinuje wszystkiego, sofa ma funkcję spania. Zastosowano tu piankę wysoko elastyczną oraz sprężynę falistą, dzięki czemu na pewno jest wygodna zarówno w dzień, jak i podczas snu. Jest to więc świetne rozwiązanie do pomieszczeń dużych i małych, gdzie sofa będzie stanowić centrum na co dzień, podczas przyjęć gości i rodzinnych imprez.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Podstawa salonu

Elegancka i stylowa.

Was this comment useful to you? Yes No
puszman
ST036
200 Przedmioty

Opis

Wysokość
87
szerokość
212
głębokość
97
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 Tygodni
tkanina
Davis Riviera
LP_INDEKS
Sofa Solo
powierzchnia spania
147x200
VIDEO_YT_LINK
bfKx2e3xn-Y
KOLEKCJA
Sofy Tapicerowane
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 Tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47eac589492a49bca6ea3a22d021a567
MONTAŻ
Mebel łatwy w montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie